Antalya Buderus Termosifon Servisi

Antalya Buderus Termosifon Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Antalya geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin klima hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.11 yıllık tecrübe ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Termosifon kullanımı; Özellikle musluk açıldığında anında sıcak su almak isteyen konutlar için, kuaför salonları veya berberler için ideal bir üründür.

Termosifonlar içlerine almış oldukları suyu belirli sıcaklığa kadar ısıtır. Suyun ise istenen sıcaklıkta kalmasını sağlarlar. Bu yüzden sıcak su her daim kullanıma hazırdır. Termosifonlar bu özelliği sayesinde de kullanıma el verişlidir.

antalya-buderus-termosifon-servis

Termosifonların en çok elektrikli olan modelleri kullanılmaktadır. Bunların ise sağlıklı çalışabilmesi açısından bakımlarının yapılmasında fayda vardır.

Kullanım suyu uzun süre termosifon içinde beklediği için su içinde mineral ve kireç tortuları oluşur. Bu mineral ve kireç tortuları ise kazanın dibine çöker.

Termosifon bakımında kazan dibine biriken bu tortular temizlenir. Ancak temizlik işlemi için de kazan içinde bulunan suyun önce tahliyesi gerekir.

Kazan içerisinde magnezyum anot adı verilen madde kullanılmaktadır. Magnezyum anot zaman içinde erir, bittiğinde yenisi ile değişimi gerekmektedir. Yeniden bir anot takılmazsa eğer kazanın içi paslanır, zamanla daha farklı sorunlara neden olabilir.

Servisimizde tamir, onarım ve parça değişimi işlemlerinde yan sanayi parçalara asla yer verilmeyip tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır. Onarımı yapılmış olan termosifonlarınız sizlere teslim edilmeden önce kalifiye servis elemanlarımız tarafından test edilmektedir. Sizleri mağdur etmeden en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

antalya-buderus-termosifon-servisi

Hizmet konusundaki hızımız ve titizliğimiz nedeniyle kazandığımız birçok müşteri memnuniyeti bizleri alanımızda öncü ve lider bir firma haline getirmiştir. Ayrıca uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme koşulları ile bütçenizi de düşündüğümüzden emin olmanızı isteriz.

Sizlerin de memnuniyetini kazanmak istiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve yardımcı olabilmek adına servis talepleriniz için +90 242 244 00 32 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede problemlerinizi çözmek için size geri dönüş sağlayacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.