Antalya Buderus Konya Altı Servisi

Antalya Buderus Konya Altı Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Antalya geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin klima, kombi ve termosifon hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.11 yıllık tecrübe ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Antalya Konya Altı Servis olarak buderus marka klima, kombi ve termosifonların kurulumunu, demontaj ve montaj işlemlerini; bunların yanında arıza halinde tamir, onarım ve bakımlarını yapmaktayız.

Klima, kombi, termosifon gibi ürünlerin bakımı sizin ve ailenizin sağlığı açısından önemlidir. Bakımlarda ürünlerin iç temizliği ön sırada gelmektedir. Bunun gibi içerisinde su bulundurarak çalışan ürünler, suyun barındırdığı çeşitli bakterilerden dolayı parazit ve mikrop oluşumuna sebep olurlar. Bu parazitler klima kullanımı sırasında hava yoluyla bulaşabilirler.

antalya-buderus-konya-alti-sevisi

Kombi ve kalorifer peteklerinin bakımı, aksatılmadan her yaz ve kış mevsimlerinde yapılmalıdır. Aksi halde en zor günlerde arıza yaratarak sizleri mağdur edebilir.

Termosifon bakımı ise; kışın sıcak su rezervinin korunması için gereklidir. Termosifon içerisindeki su sürekli devridaim olduğu için kireçlenmelere neden olacaktır. Bu kireç tortuları kazan içerisine birikip suyun geçişini engelleyecektir.

Sağlığınızı önemsiyoruz ve tüm bu olası sorunlarla karşılaşmamanız için servisimiz ve işlerinde çok iyi olan ustalarımızla birlikte onarım, bakım desteği sağlıyoruz.

Servisimizde tamir, onarım ve parça değişimi işlemlerinde yan sanayi parçalara asla yer verilmeyip tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır. Onarımı yapılmış olan ürünleriniz sizlere teslim edilmeden önce kalifiye servis elemanlarımız tarafından test edilmektedir. Sizleri mağdur etmemek adına en kısa sürede ürünleriniz tarafınıza teslim edilmektedir.

antalya-buderus-konya-alti-sevis

Hizmet konusundaki hızımız ve titizliğimiz nedeniyle kazandığımız birçok müşteri memnuniyeti bizleri alanımızda öncü ve lider bir firma haline getirmiştir. Ayrıca uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme koşulları ile bütçenizi de düşündüğümüzden emin olmanızı isteriz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin de memnuniyetini kazanmak istiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve yardımcı olabilmek adına servis talepleriniz için +90 242 244 00 32 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede problemlerinizi çözmek için size geri dönüş sağlayacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.