Antalya Buderus Kombi Servisi

Antalya Buderus Kombi Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Antalya geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin kombi hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.11 yıllık tecrübe ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kış aylarında kömür, odun masrafından, soba ve duvar temizliği gibi zahmetlerden kurtulmanın adı olarak nitelendirilen kombiler, yaz-kış sıcak su temini için kullanılırken; kış aylarında ısınma ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. Ancak kombilerin de sorunları olabileceği gibi; bakım ve servis ihtiyaçları da vardır.

Kombi arıza yaptı, soğuk su gelmiyor, su ısınmıyor, kombi bozuldu, arıza işareti veriyor gibi problemlerle bize gelebilirsiniz. Bu problemleri anında tespit ederek çözüme kavuşturuyoruz.

antalya-buderus-kombi-servis

Yıl boyu çalışan kombilerin kış aylarında da sorunsuz performans göstermesi için yıllık periyodik bakımın kış gelmeden yaptırılması gereklidir. Gecikmeden kombi bakımını yaptıranlar, enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor.

Kombi ve peteklerin bakımını aksatırsanız; kombinin çalışma ömrü kısalacaktır ve yüksek verimle çalışmayacaktır. Ani bozulmalarla karşılaşır ve ekstra büyük arıza maliyetleri ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Tamir, onarım ve parça değişimi işlemlerinde yan sanayi parçalara asla yer verilmeyip tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır. Kombi arızaları için arıza tespit cihazlarımız sorunu anında anlayabilmekte olup, ekiplerimizle birlikte sizi mağdur etmeden en kısa sürede problemleri gideriyoruz.

Antalya Buderus Kombi Servisi olarak kombi kurulumu ve kalorifer petek montajları, sıva altı ve sıva üstü tesisatları da yapmaktayız.

antalya-buderus-kombi-servisi

Hizmet konusundaki hızımız ve titizliğimiz nedeniyle kazandığımız birçok müşteri memnuniyeti bizleri alanımızda öncü ve lider bir firma haline getirmiştir. Ayrıca uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme koşulları ile bütçenizi de düşündüğümüzden emin olmanızı isteriz.

Sizlerin de memnuniyetini kazanmak istiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve yardımcı olabilmek adına servis talepleriniz için +90 242 244 00 32 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede problemlerinizi çözmek için size geri dönüş sağlayacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.