Bizi Hemen Arayın Kapınıza Gelelim

Antalya Buderus Klima Servisi

Antalya Buderus Klima Servisimiz, sektöründe zirvede olan tek servis olarak, Antalya geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin klima hakkındaki sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.11 yıllık tecrübe ve kalifiye elemanlarımız ile beraber bir iş disiplini içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çoğumuzun evlerinde bulunan klimalar, okullarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, ofislerde; yazları serinleme, kışları ısınma ihtiyacı için kullanılmaktadır. Ancak klimaların da sorunları olabileceği gibi; bakım ve servis ihtiyaçları da vardır.

Klima ısıtmıyor, soğutmuyor, klima dondu, klima çalışmıyor, su akıtıyor, klimanın kumandası bozuldu gibi problemler olabilir. Bu problemleri anında tespit ederek çözüme kavuşturuyoruz.

antalya-buderus-klima-servisi

Klima için bakım uygulamasının önemi; klimanızın bakımsız hali giderek klimanın mekanizmasını da bozarak çalışma performansını düşürecek ve klimadan gerekli miktarda fayda sağlayamayacaksınız. Klima bakımı belirli periyotlarda uygulandığında cihazın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Klima servisimiz bu yöntem ile olası arızaların önüne daha oluşmadan geçeceği için cihazınızı masrafsız bir biçimde kullanmanızı sağlar. Bakteri oluşumuna ve zararlı partiküllere mâni olduğundan dolayı bakım, sağlığınız için de olmazsa olmaz gereklilikler arasındadır.

Antalya Buderus Klima Servisi olarak bakım hizmeti dışında, klima montaj- demontaj, klima sökümü, çağrı merkezimizden kesintisiz teknik destek, yerinde arıza tespiti ve tamiri de yapmaktayız.
Tamir, onarım ve parça değişimi işlemlerinde yan sanayi parçalara asla yer verilmeyip tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır. Onarımı yapılmış olan klimalarınız sizlere teslim edilmeden önce kalifiye servis elemanlarımız tarafından test edilmektedir. Sizleri mağdur etmeden en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

antalya-buderus-klima-servis

Hizmet konusundaki hızımız ve titizliğimiz nedeniyle kazandığımız birçok müşteri memnuniyeti bizleri alanımızda öncü ve lider bir firma haline getirmiştir. Ayrıca uygun fiyatlar ve güvenilir ödeme koşulları ile bütçenizi de düşündüğümüzden emin olmanızı isteriz.

Sizlerin de memnuniyetini kazanmak istiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve yardımcı olabilmek adına servis talepleriniz için +90 242 244 00 32 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede problemlerinizi çözmek için size geri dönüş sağlayacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.